Visit Sponsor

Written by 8:10 pm News, Uncategorized

З 16 березня Experts Club розпочинає серію арттерапевтичних тренінгів для подолання наслідків посттравматичних розладів

В умовах триваючих воєнних дій, українське суспільство стикається з величезним викликом – збільшенням кількості психологічних травм серед насалення. Відповідаючи на цю нагальну потребу,”Experts Club” та ГО “Клуб експертів”, спільно з Art Gallery Universe ініціюють проект, спрямований на психологічну підтримку і реабілітацію осіб, що постраждали внаслідок війни. Ініціатива включатиме цикл арт-терапевтичних тренінгів, які стартують з 16 березня.

“Наш проєкт присвячений психологічній реабілітації людей, які страждають від підвищеного рівня тривожності, стресів і можливих проявів посттравматичного стресового розладу (ПТСР) внаслідок війни” – зазначає Максим Уракін, засновник Experts Club.

Проєкт буде реалізовуватись у три основні етапи. Перший, діагностичний, включає визначення рівня посттравматичного стресу за допомогою затверджених міжнародних методик та індивідуальних інтерв’ю. Другий етап спрямований на арт-терапію та психокорекцію, де учасники матимуть змогу працювати з кваліфікованими психологами. Третій етап зосереджений на оцінці результатів та розробці подальших рекомендацій для учасників.

“Ми розуміємо, що подолання наслідків ПТСР – це довготривалий процес. Тому наша мета – не лише надати тимчасову підтримку, а й забезпечити тривалий вплив, що допоможе учасникам проєкту адаптуватися до тих викликів, ґкі ставить війна перед нашим суспільством” – підкреслює Уракін.

Проект фінансується за рахунок власних коштів аналітичного центру “Experts Club”, що забезпечує доступність тренінгів для всіх охочих. Разом з тим, кількість місць в двох перших групах є обмеженою.

Окрім психологічної підтримки, ініціатива включає роботу з медіа та соціальними мережами для підвищення громадської усвідомленості щодо проблеми ПТСР та важливості психологічної реабілітації.

“Наше завдання – зробити так, щоб кожна постраждала особа знала, що вона не одна і що існує шлях до одужання. Ми закликаємо всіх, хто відчуває потребу у психологічній підтримці, долучитися до нашої ініціативи” – додав Максим Уракін.

В рамках проєкту учасники також матимуть можливість поділитися своїми думками та враженнями для подальшого удосконалення ініціативи, що дозволить зробити підходи ще більш ефективними та цілеспрямованими.

Якщо Ви бажаєте прийняти участь в проєкті, напишіть нам у форму зворотнього зв’язку у розділі “Контакти”.

Для тих учасників тренінгів, що вже зареєструвались обов’язковим є проходження психодіагоностичних методик за цими посиланнями (клікніть на картинку):

(Visited 34 times, 1 visits today)
Close