Visit Sponsor

Written by 12:46 pm News

У Києві в листопаді пройде фестиваль, присвячений Дню винороба

З нагоди щорічного святкування Дня українського винороба та з метою підтримки та популяризації вітчизняних виробників вина Клуб експертів виступає співорганізатором фестивалю, що відбудеться у Києві на початку листопада. Ця подія планує об’єднати в собі старовинні традиції та сучасний підхід до виробництва українського вина.

Дата та місце проведення: 11 – 12 ЛИСТОПАДА М. КИЇВ, ДНІПРОВСЬКА НАБЕРЕЖНА, 12 ТРЦ “RIVER MALL”, фудкорт-зона на 3-му поверсі

На фестивалі на Вас чекають такі події:

  1. Презентація крафтових вин українського виробництва. З цією унікальною можливістю ви зможете ознайомитися з відбірними винами від вітчизняних виробників, поговорити з ними та дізнатися про особливості їхньої роботи.
  2. Майстер-класи від виноробів. Наших гостей чекає низка освітніх майстер-класів, на яких ви дізнаєтеся про секрети виробництва вина, його дегустацію та правильне подавання.
  3. Дегустаційні сесії. Кожен відвідувач зможе спробувати різноманітні сорти вина та вибрати свої улюблені.
  4. Кулінарні шоу. Що може бути кращим за вишукане вино? Лише вино, подане разом з ідеально підібраною стравою! На фестивалі будуть презентовані страви, які ідеально доповнюють різноманітні сорти вина.
  5. Музичні виступи. Настрій фестивалю підтримуватимуть відомі музиканти та діджеї, створюючи атмосферу радості та святкування.

Ми сподіваємося, що цей фестиваль стане яскравою подією у житті кожного відвідувача, а також допоможе виробникам вина показати свої найкращі роботи широкій публіці. Долучайтеся до нас та разом відзначимо День винороба у великому стилі!

Квитки гостей фестивалю можна придбати за посиланням.

Якщо ви є виробом та бажаєте взяти участь у фестивалі, просимо заповнити заявку за такою формою:

Заявка на  участь у Святі Вина «День винороба»

Реєстраційний внесок за 2 дні: 5000 грн (робоче місце, стіл, стілець, винні бокали, прибирання, охорона).

Для проведення конкурсів, вікторин з відвідувачами – надання вина в асортименті (по бажанню).

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ  ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО  5  ЛИСТОПАДА 2023 р.

 

(Visited 217 times, 1 visits today)

Last modified: 13 Грудня, 2023

Close