Visit Sponsor

Written by 9:05 am Uncategorized

Припинено дозволи на будівництво 14 житлових комплексів на території Національного авіаційного університету

Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) анулювала дозвіл на будівництво 14 житлових комплексів на території Національного авіаційного університету (НАУ) в Києві.

“Державна інспекція архітектури та містобудування України анулювала дозвіл на виконання будівельних робіт на території Національного авіаційного університету за заявою в. о. ректора НАУ Ксенії Семенової. Скасуванню забудови передувало відповідне рішення наглядової ради НАУ”, – ідеться в повідомленні пресслужби вишу.

Зазначається, що на засіданні наглядової ради НАУ було розглянуто та детально вивчено всі документи щодо інвестиційної угоди на забудову території, яку було укладено ще 2007 року.

“Беручи до уваги всі наявні факти та матеріали, було ухвалено рішення щодо наступних дій: провести претензійно-позовну роботу за інвестиційною угодою, що суперечить інтересам університету, анулювати дозвіл на будівництво 14 житлових комплексів, домогтися відповідальності посадовців, які спричинили ухвалення рішень, що призвели до втрати державного майна та стагнації університету”, – ідеться в повідомленні.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close