Visit Sponsor

Written by 10:42 am Uncategorized

Українські підприємці отримали можливість експортувати до Кувейту рибу та рибні продукти

Українські підприємці отримали можливість  та рибні продукти, бізнес отримав змогу поставити продукцію до цієї країни, повідомила пресслужба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

“Це вже другий зовнішній ринок для українських експортерів, який МЗС і Держпродспоживслужба відкривають цього тижня. Першим був китайський для виробників меду, нині катарський для виробників риби та рибних продуктів. Переговори з іноземними партнерами щодо спрощення виходу українських товарів на іноземні ринки тривають. Це важлива частина нашої роботи та ширшої стратегії зі створення нових можливостей у світі для українського бізнесу”, – зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За інформацією голови Держпродспоживслужби Сергія Ткачука, робота над відкриттям ринків триває, у пріоритеті – країни Азії та Північної Америки.

У відомстві порадили виробникам риби та рибних продуктів ознайомитися з вимогами щодо ввезення цих продуктів до Кувейту.

Сертифікат здоров’я для експорту морських і річкових водних тварин (риба, молюски, ракоподібні, голкошкірі, зокрема вирощені в господарствах) та продуктів із них з України до Держави Кувейт оприлюднено на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі “Міжнародне співробітництво”, рубрика “Сертифікати на експорт з України”.

Держпродспоживслужба нагадала, що Україна вже погодила форми двосторонніх сертифікатів на експорт з риби та рибних продуктів до Європейського Союзу, Азербайджану, Великої Британії, Ізраїлю, Іраку, Катару, Кувейту, Молдови, Саудівської Аравії, Сербії, Таджикистану, Туреччини, Туркменістану, Узбекистану.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close