Visit Sponsor

Written by 3:22 pm News

У Києві підвели підсумки першого всеукраїнського конкурсу “Кращий дегустатор України”

28 жовтня 2023 р. в готелі «InterContinental»відбувся ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕГУСТАТОР УКРАЇНИ».

Організаторами конкурсу виступили Всеукраїнська асоціація виноробів і сомельє, Асоціація кавістів України та Перша в Україні Школа сомельє «Майстер-клас».

Всеукраїнський Конкурс ” КРАЩИЙ ДЕГУСТАТОР УКРАЇНИ” проводився в Україні вперше. Його мета – визначити Кращого дегустатора України за підсумками проведення турів «сліпої» дегустації напоїв (вин України та інших країн, міцних напоїв).

У конкурсі взяли участь більше 30 учасників. Серед них були представники банківської сфери, ІТ, маркетологи, менеджери, працівники пенсійного фонду з м. Житомир та інші. Варто відзначити, що до участі в змаганнях запрошувались усі бажаючі, незалежно від професії.

До журі конкурсу ввійшли президентка Всеукраїнської асоціації виноробів і сомельє, директорка Школи сомельє «Майстер-клас» Наталія Благополучна, представниця Генерального Партнера Конкурсу компанії «LGCF» Тетяна Борозенець та переможець Всеукраїнського Конкурсу сомельє – 2018, шеф-сомельє готелю «Інтерконтиненталь» Єгор Бєлов.

Конкурс проходив в три етапи. Спочатку усі учасники дегустували «наосліп» 4 зразки вин з різних країн світу. Потому кращих 10 переможників відбіркового туру у півфіналі змагались у дегустації 6 зразків вин. До фіналу вийшли З найкращих учасники, перед якими стояло завдання дегустувати 10 зразків вин та міцний напій.

Отже, трійцю найсильніших склади:

– Сергій Гірман (Переможець Всеукраїнського Конкурсу сомельє – 2020),
– Ігор Максименко ( виноробня «УманьВайнері», Черкаська обл.),
– Вікторія Пантелєєва (працівниця пенсійного Фонду з м. Житомир).

Оголошення Переможця, вручення нагород від Генерального партнера конкурсу – французської компанії «LGCF», кубків та дипломів від організаторів відбудеться 19 листопада 2023 р. підчас церемонії нагородження Ювілейного ХХ Всеукраїнського Конкурсу сомельє (м. Київ, готель «Інтерконтиненталь»).

Генеральним партнером заходу виступила компанія «LGCF Group», партнери – ТМ «Calvet», «Domaine La Baume», готель «InterContinental Kyiv». Генеральний інформаційний партнер – «Interfax Україна», інформаційні партнери – Часопис «Київ дипломатичний»&«Kyiv Diplomatic» Magazine, ТМ «Клуб експертів»

(Visited 4 times, 1 visits today)

Last modified: 13 Грудня, 2023

Close