Visit Sponsor

Written by 3:28 pm Uncategorized

У Києві пройде форум відбудови. Інтер’єр року. Реконструкція, безбар’єрність, інклюзивність

Захід стане майданчиком для конструктивного діалогу, висловлювання та обговорення різноманітних думок між владою, девелоперами, архітекторами, дизайнерами, будівельниками, громадським сектором та бізнес-спільнотами

31 липня у КВЦ «Парковий» в Києві пройде Форум Відбудови. Реконструкція, Безбар’єрність, Інклюзивність, в рамках якого відбудеться урочисте нагородження переможців XIV-го Всеукраїнського щорічного архітектурного конкурсу Інтер’єр Року.

Серед запрошених членів журі конкурсу Інтер’єр Року –  представники архітектурних  та дизайнерських студій і представників влади.

Для максимальної прозорості проведення конкурсу та визначення переможців, запрошені авторитетні спеціалісти : Валерій Кузнецов – Дизайнер, співзасновник Smith & Winken та Decorkuznetsov, Іван Юнаков – Народний депутат України, Юрій Ринтовт – Керівник проєктного бюро та творчої майстерні Ryntovt Design, Дмитро Васильєв – СЕО та головний архітектор Аrchimatika, Анна Іскіердо – Співзасновниця та креативна директорка архітектурного бюро АІММ.

Форум Відбудови. Інтер’єр Року – стане майданчиком для конструктивного діалогу, обміну думками та ідеями між владою, девелоперами, архітекторами, дизайнерами, будівельниками, виробниками будівельних матеріалів, громадським сектором та іншими учасниками галузі. Головна тема обговорення форумі – Реконструкція, Безбар’єрність, Інклюзивність.

Програма заходу складається з дискусійних панелей, балтів-інтерв’ювання та презентацій експертів галузі.

Щоб створити більш ефективну платформу перемовин, залучені партнери: Асоціація ветеранів-підприєвмців АТО, Спілка фахівців з нерухомого майна, Українська асоціація меблевиків, які створять, на базі Форуму Відбудови, свій власний форум. Це дозволить учасникам сконцентрувати свою увагу на конкретних аспектах обговорення, підвищить ефективність форуму і додатково розширить аудиторію спікерів та гостей шляхом залучення експертів з різних сфер.

Організатори вже оголосили перелік тем, про які будуть говорити в рамках заходу:

– Інженерні аспекти створення безпечних та ефективних укриттів: сучасні технології та інновації;

– Освіта в дизайні та архітектурі;

– Енергонезалежність і смарт-рішення в нерухомості – ціна реалізації та конкурентні можливості;

– Сучасний девелопмент. Колаборація девелопера, архітектора та дизайнера – додаткова вартість;

– Майбутнє HoReCa: інновації, стійкість та адаптація до нових умов;

– Сучасне мистецтво в інтер’єрі та екстер’єрі;

– Інновації в міській архітектурі: виклики та потреби українських міст.

“Форум Відбудови. Інтер’єр Року це платформа, на якій ми надаємо можливість взаємодіяти різним командам, спільнотам та компаніям, а також кожному висловити свою думку з приводу того, як Україні найкраще всього рухатись надалі в контексті реконструкції, безбар’єрності та інклюзивності”, – коментує організатор Українського будівельного конгресу Ігор Парубський.

Долучитися до Форуму Відбудови. Інтер’єру Року можуть представники будівельної галузі, девелопери, архітектори, дизайнери, будівельники, виробниками будівельних матеріалів, громадський сектор та інші учасники галузі з усієї України. Вхід безплатний за попередньою реєстрацією на сайті організатора, який залишає за собою право відмовити в участі.

Ознайомитись з повною програмою та спікерами, а також заповнити реєстраційну анкету можна на сайті www.interioroftheyear.info

Інтерфакс-Україна – інформаційний партнер

(Visited 4 times, 1 visits today)

Last modified: 5 Липня, 2024

Close