Visit Sponsor

Written by 2:37 pm Uncategorized

Під Києвом можуть створити Українсько-Польський центр протезування

Представники Посольства Республіки Польща, виробника протезів EnForce Medical Technologies та благодійного фонду Siepomaga разом із представниками Міністерства у справах ветеранів відвідали центр соціально-психологічної реабілітації в Бородянці Київської області, де розглядають можливість розміщення Українсько-Польського центру протезування.

“Планується, щоб у такому закладі люди змогли отримувати протезування та проходити реабілітацію”, – повідомляє Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Першими заклад оглянули ветерани – учасники “Ігор Нескорених”. Зокрема, протестували на доступність, наявність усього необхідного для психологічного та фізичного оновлення ветеранів з інвалідністю, а також перевірили якість надання послуг.

Тепер очікується експертна оцінка від польської сторони щодо можливості його розміщення саме в приміщенні Бородянського центру.

Ініціативу створення Українсько-Польського центру протезування обговорювали в рамках роботи українсько-польської міжурядової комісії.

Можливість розширення, за рахунок додаткового будівництва чинного центру, перебуває в процесі обговорення.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Close