Visit Sponsor

Written by 12:13 pm Uncategorized

Більшість громадян України позитивно ставляться до ОАЕ – дослідження

Компанії Active Group та Experts Club провели спільне дослідження щодо ставлення українців до країн Східної Азії та Близького Сходу. Дослідження було представлено в інформаційному агентстві Інтерфакс-Україна в червні 2024 року. Дослідження представили Максим Уракін та Олександр Позній. Результати дослідження наступні:

Результати дослідження наступні:
Повністю позитивне – 8,9 %
Здебільшого позитивне – 43,5 %
Здебільшого негативне – 15.1 %
Повністю негативне – 2,6 %
Важко відповісти – 29,9 %
Позитивне – Негативне – 34.7 %

3 15 жовтня 1992 року між Україною та ОАЕ було встановлено дипломатичні відносини. 11 березня 2013 року у Києві відкрито посольства Об’єднаних Арабських Еміратів.

Спільне дослідження компанії Active Group та Experts Club щодо ставлення українців до країн Східної Азії та Близького Сходу було зроблено в період квітень – травень 2024 року. Охоплює такі країни, як Туреччина, Іран, Ізраїль, Єгипет, Йорданія, Саудівська Аравія, ОАЄ, Афганістан, Пакистан, Азербайджан, Узбекистан, Туркменістан, Киргизстан, Таджикистан, Казахстан, Грузія, Вірменія, Індія, Китаю, Республіка Корея, КНДР, Японія, В’єтнам, Індонезія, Сирія, Ірак. Повня інформація по дослідженням доступна на сайті Клуб експертів за посиланням – https://expertsclub.eu/rezultaty-spilnogo-socziologichnogo-doslidzhennya-provedenogo-experts-club-ta-kompaniyeyu-active-group-shhodo-stavlennya-ukrayincziv-do-krayin-blyzkogo-shodu-ta-czentralnoyi-aziyi/

Відео – https://interfax.com.ua/news/video/986648.html

 

(Visited 2 times, 1 visits today)

Last modified: 24 Червня, 2024

Close